پرش لینک ها

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور

اولین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور در تاریخ ۲۴ لغایت ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد.

شرکت مهندسی طب و صنعت مهند به سرپرستی خانم لیلا میرزامحمدی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ الی ۱۴۰۰/۱۱/۲۶ با حمایت پارک علم و فناوری استان همدان و به مدیریت خانم شایگان در اولین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور شرکت نمود و دستگاه های ضدعفونی کننده هوا و سطوح UVC و دستگاه های ضدعفونی کننده دست تولید خود را به نمایش قرار داد.

متاسفانه به علت عدم آگاهی به موقع مردمی، تعداد بازدید کننده ها مطابق با انتظارات ما نبود و تبلیغات شرکت در سطح گسترده انجام نشد. ولی با توجه به اینکه یکی از اهداف این شرکت صادرات محصولات می باشد، با چند نفری در حوزه صادرات از جمله شرکت شیرال آشنا شدم تا انشالله این بخش شروع شود.

در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ آقای دکتر نعمت الهی مدیر عامل هولدینگ صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر از پاویلون استان همدان و غرفه ما بازدید کردند. من به همراه یکی از همکاران طبق جلسه ای که ترتیب داده بودند به مذاکره نشستیم. حاصل صحبت با ایشان این شد که که با شرکت های معرف خودشان از جمله Seltex همکاری کنیم.

علاوه بر آن در طی سه روز برگزاری نمایشگاه بازدیدکنندگان مختلفی از غرفه بازدید کردند و صحبت ها و برنامه ریزی های مختلفی جهت همکاری های گوناگون انجام شد و قرار شد پیگیری های لازم بعد از نمایشگاه صورت پذیرد.

دستگاه ضدعفونی کننده هوا و سطوح
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
Home
Account
Cart
Search