پرش لینک ها

[av_textblock size=’14’ font_color=” color=” av_uid=’av-2j4y9′]

نگاتوسکوپ LED  مون لایت با استفاده از تکنولوژی (light guide panel)LGP یا صفحات راهنمای نور ساخته می شوند .

در این تکنولوژی ابتدا صفحه ای از جنس پلکسی گلاس شفاف به اندازه مورد نیاز آماده میشود و با استفاده از دستگاه حکاکی لیزر الگوی خاصی از خط های تیره با عمق خاصی بر روی آن حکاکی می گردد. الگوی پیاده شده بر روی صفحه پلکسی گلاس نیاز به طراحی پیچیده ای است که نشاندهنده کیفیت تولیدی این صفحات از شرکت های مختلف می باشد.

صفحات راهنمای نور در برخی تلوزیون های ال ای دی به عنوان صفحه نور پشت زمینه استفاده می گردند از دیگر کاربرد این صفحات میتوان به پنل روشنایی سقفی , آسمان مجاری , لایت باکس ها اشاره کرد.

بیشترین پیچیدگی تولید light guide panel در تولید نگاتوسکوپ های پزشکی ظاهر می گردد . نیاز به نور یکنواخت و مستقیم با شدت متوسط و بدون لرزش تولید راهنمای نور را سختر کرده است.

خوشبختانه ما توانسته ایم به تولید این صفحات در مقیاس انبوه دست پیدا کنیم و با استفاده از مدار الکترونیکی ساخته شده توسط مهندسین خود , نگاتوسکوپ هایی با بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه کنیم.

[/av_textblock]

[av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ av_uid=’av-2aq91′]

[av_textblock size=’18’ font_color=” color=” av_uid=’av-1bfvp’]

قاب و بدنه کلیه نگاتوسکوپ ها از جنس پلکسی گلاس در رنگ های مختلف تولید می گردند.

همچنین پنل روی نگاتوسکوپ ها از جنس پلکسی گلاس مات ضد خش مشکی رنگ ساخته می شود.

[/av_textblock]

[av_portfolio categories=’71,39′ columns=’3′ one_column_template=’special’ items=’-1′ contents=’excerpt’ preview_mode=’custom’ image_size=’portfolio’ linking=” sort=’yes’ paginate=’yes’ query_orderby=’date’ query_order=’DESC’ av_uid=’av-yg7l’]

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
Home
Account
Cart
Search