پرش لینک ها

صفحه راهنمای نور,LIGHT GUIDE PANEL,LIGHT GUIDE PLATE

صفحه راهنمای نور

LIGHT GUIDE PANEL – LIGHT GUIDE PLATE

صفحه راهنمای نور یا به اختصار LGP از صفحه هایی از جنس اکرلیک (PMMA) شفاف با الگویی از نقاط و یا خطوط حک شده بر آن ساخته می شوند.

وظیفه این نقاط منعکس کردن نور تابیده شده از سطح مقطع این صفحات می باشد بطوری که در یک صفحه ۳۰*۳۰ سانتیمتر تعداد این نقاط به بیش از ۱۰ هزار نقطه می رسد.

فاصله هر نقطه نسبت به هم و اندازه آن و همچنین عمقی که در سطح ورق اکرلیک دارد می تواند در راندمان منعکس کننده گی نور تابیده شده بصورت مستقیم تاثیر گذار باشد.

بطوری که در صورت طراحی و اجرای این صفحات می توان انتظار بازدهی بیش از ۹۰% را داشت.

بلوک های PMMA بسیار شفاف هستند و در برابر آب و هوا بسیار مقاومند.

ویژگی های صفحات LGP تولید شده توسط مون لایت:

پخش نور به صورت یکدست و یکنواخت

ماندگاری بالای حک ها

طراحی و تولید در ابعاد و اندازه های مختلف مطابق سلیقه مشتریان

     شرکت مهندسی طب و صنعت مهند با اتکاء بر خداوند متعال و استفاده توان علمی پرسنل خود توانست به تکنولوژی طراحی و اجرای این صفحات دست یابد.

     در حال حاضر  ورق های اکرولیک بصورت خام وارد شرکت می شود و توسط لیزر در ابعاد مورد نیاز برش خورده و سپس با حک الگوی نقاط توسط دستگاه لیزر حکاکی مخصوص صفحات LGP ساخته می شوند.

     LGP  می تواند در ساخت انواع نگاتوسکوپ های پزشکی و دندان پزشکی، لایت باکس تبلیغاتی-تلوزیون های LED – پنل های سقفی نورانی – دکوراسیون نورانی و … استفاده گردد.

خوشبختانه ما توانسته ایم به تولید این صفحات در مقیاس انبوه دست پیدا کنیم و با استفاده از مدار الکترونیکی ساخته شده توسط مهندسین خود , نگاتوسکوپ هایی با بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه کنیم.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
Home
Account
Cart
Search